logo

V primeru, da želiš postati član Kolesarskega kluba Postojna izpolni pristopno izjavo in jo posreduj preko elektronskega naslova oziroma po pošti na naslov kluba. Obveznositi kot član nimaš, trudimo pa se članom ponuditi kakšno ugodnost.
Pristopna izjava za včlanitev v kolesarski klub: Pristopna izjava

Članarina za leto 2019 znaša 20,00 EUR oziroma 15,00 EUR za dijake/študente.
Poravnana obveznost plačane članarine za leto 2019 Vam ob predložitvi članske izkaznice KK Postojna prinaša naslednje ugodnosti:
  • Kolesarska oprema KK Postojna - nakup po nižji ceni pri naročilu kolesarskega dresa in ostalih artiklov
  • Kolesarska trgovina Čeho Bike  - 10,00 % popusta pri plačilu na vse artikle v trgovini, Čeho Bike, Tržaška 23, 6230 Postojna, Tel.: 05 7201391
Kot član kluba oziroma čželiš tekmovati v amaterskemu pokalu Pokal Slovenije 2019 v okviru KZS OMR (cestno kolesarjenje) oziroma KZS OGK (MTB kolesarjenje) je potrebno pridobiti licenco KZS za leto 2019.
V ta namen je potrebno izpolniti dokument ter ju posredovati preko elektronskega naslova oziroma poslati po pošti na naslov kluba ter izvršiti plačilo 85,00 EUR na transakcijski račun kluba (članarina 20,00 EUR, licenca KZS z B zavarovanjem 65,00 EUR, strošek izdaje licence in zavarovanja je po veljavnemu ceniku KZS).

.