25 April 2024

Vreme obeta, tako, da smo se odločili, da se tekma odpelje in s tem tudi pripravi zaključni prigrizek. Kot rečeno se dobimo jutri v soboto 29.09.2012 ob 10 uri na Kaliču, start prvega pa bo ob 11 uri s križišča, odcep na Kalič.

Zakluček bo v koči nekoliko nižje. Se pravi cesta za Unec, pod mostom AC in takoj prvi odcep desno (pri Valenčiču).

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

V soboto 29.09.2012 bo za vse člane kluba zadnja tekma v seriji tekem za Pokal KK Postojna 2012, krono Kalič.

Dobimo se v soboto 29.09.2012 ob 10 uri na Kaliču. Prvi start ob 11 uri na križišču za Kalič. Trasa 3,2 km, cilj na zgornemu parkirišču.

V primeru slabega vremena se tekma in nato zaključni piknik prestavi na prvo sobotov Oktobru. Morebitna odločitev bo objavljena v četrtek 27.09. zvečer.

Trenutna lestvica TUKAJ