25 April 2024

Kot je bilo napovedano nam je vreme služilo. tako, da smo lahko orgaizirali, izpeljali in odpeljali klubski kronometer, ki kot zadnja tekma šteje v okviru klubskega pokala za vse člane kluba. Udeležba na kronometru ni bila taka kot bi si želeli ampak bilo je prijetno. traso 3,2 km je odpeljalo 18 tekmovalcev od tega trije VIP gosti.

Progo, 3,2 km in 157 Vm, je nahjhitreje prepeljal Martin Otoničar s časom 6:57 min. Kot drugi je bil Mitja Rok in tretji Peter Rogač, naš gorenjski član kluba.

Rezultati so tukaj medtem ko se fotografije nahajajo tukaj

Kot rečeno se je s to tekmo zaključil tudi letošnje točkovanje v pokalu za Pokal KK Postojna. No pokalov nismo razdelili (recesija), smo pa pridobili nekaj sponzorskih nagrad. S tem bi se radi zahvalili podjetjem Pekarna Postojna d.o.o., Kolektor Liv d.o.o., Liv Kolesa d.o.o.

Največ točk 499,92 si je privozil Janez Otoničar. Odpeljal je vse tekme. Drugi je bil z 486,77 točkami Igor Šabec in tretji Janez Škofič z zbranimi 427,65 točkami.

Točke si je privozilo 33 članov kluba. Rezulrati točkovanja so tukaj

K uspešno izpeljani tekmi in zaključnemu prigrizku so pripomogli tudi organizatorji Igor, Domen, Roman, Mitja.

Vidimo se naslednje leto.