Kronometer Intersport - PSLO in DP

V sklopu kolesarskega festivala Maraton Franja je bila v petek 08.06.2012 organizirano prvo tekmovanje; kronometer. Tekmovanja so se udeležili tako rekreativni kot profesionalni tekmovalci, s tem, da je veljalo tudi za državni pokal kot Pokal Slovenije za amaterske kolesarje.

Prijavljenih je bilo 300 tekmovalcev, vsi pa so računali na ugodne pogoje, nato pa se je izkazalo, da temu ne bo tako. Pričelo je kar močno pihati. Do obrata veter v hrbet nato pa močan kontra veter v prsa. Na 18,60 km dolgi progi je najboljši čas postavil Andrej Guček, ki je traso prepeljal v času 23:21:7.

S strani kluba je kronometer odpeljalo 6 članov. Uvrščeni pa smo bili po kategorijah: Milan Bahar, 2. mesto MI, Janez Otoničar, 4. mesto MG, Mitja Oter, 6. mesto MB, Franc Bajec, 12. mesto MD, Mitja Miklavčič, 12. mesto MC, Domen Otoničar, 15. mesto MB.

Naj omenimo, da je bila naša nekdanja članica kluba Tjaša Rutar, (sedaj pri Klub Polet), ubranila naslov državne prvakinje v kategoriji Elite ženske.

FOTO: @JaniP    @Kavitec    @Andrejaš  @Andrejaš1  @Andreaš2  @Andreaš3  @Andreaš4    @Tomaž

Prispevek: Bicikel.com