Licence Kolesarske zveze Slovenije - PSLO OMR kolesarjenje

Zbiramo tudi prijave za pridobitev licence Kolesarske zveze Slovenije. Licenca je namenjena vsem kolesarjem, ne samo tekmovalcem – zakaj?:

• licenca omogoča sodelovanje in zbiranje točk na tekmovanjih pod okriljem Odbora za množičnost in rekreacijo (OMR). Kolesarji dobijo ob koncu leta povrnjene stroške startnin na tekmah, ki štejejo za Pokal Slovenije (PSLO) in Državnega prvenstva za amaterje. Pogoj je, da pri zahtevku predložijo račun o plačani startnini. Pogoj za izplačilo je odpeljanih vsaj pet tekem za Pokal, povrne pa se maksimalno devet startnin oz. po zmožnostih kluba.
  • v osnovni A licenci je vključeno tudi zavarovanje osebne odgovornosti imetnika licence in je zato priporočena tudi za kolesarje, ki se sicer ne udeležujejo tekmovanj, so pa pogost udeleženec v prometu, lahko pa se odločite tudi za drugo licenco
  • v prilogi (poslano članom po elektroski pošti) je cenik licenc KZS in njihova obrazložitev, spodaj pa na kratko:
    • za kolesarje, ki so imeli licenco že v preteklih letih, znaša cena licence A 60 €
    • za nove imetnike licence a je popust na licenco 30% in znaša 42 €
    • za otroke do 13 leta znaša licenca A 30 €
  • za tiste, ki želijo pridobiti licenco na novo, morajo na klubski elektronski naslov (info @ kolesarskiklub-postojna.si) posredovati podatke, ki so zahtevani na obrazcu »Podatki za licenco.pdf« vključno s fotografijo in slikanim podpisom (jpg ali gif). Obstoječi imetniki pa morajo le sporočiti namero o podaljšanju licence.
  • Stroška licence klub ne krije, zato je potrebno ob vlogi za novo licenco oz. zahtevi za podaljšanje licence plačati strošek licence na klubski račun
  • Prilagamo še koledar tekem za Pokal Slovenije (Koledar OMR) - poslano članom po elektroski pošti, gej koledar prireditev