V primeru, da želiš postati član Kolesarskega kluba Postojna izpolni pristopno izjavo in jo posreduj preko elektronskega naslova oziroma po pošti na naslov kluba. Obveznositi kot član nimaš, trudimo pa se članom ponuditi kakšno ugodnost.
Pristopna izjava za včlanitev v kolesarski klub: Pristopna izjava

Članarina za leto 2023 znaša 20,00 EUR oziroma 15,00 EUR za osnovnošolce / dijake / študente.
Poravnana obveznost plačane članarine za leto 2023 Vam ob predložitvi članske izkaznice KK Postojna prinaša naslednje ugodnosti:
  • Kolesarska oprema KK Postojna - nakup po nižji ceni pri naročilu kolesarskega dresa in ostalih artiklov
  •
Kot član kluba oziroma čželiš tekmovati v amaterskemu pokalu Pokal Slovenije 2023 v okviru KZS OMR (cestno kolesarjenje) oziroma KZS OGK (MTB kolesarjenje) je potrebno pridobiti licenco KZS za leto 2023.
V ta namen je potrebno izpolniti dokument ter ju posredovati preko elektronskega naslova oziroma poslati po pošti na naslov kluba ter izvršiti plačilo 80,00 EUR na transakcijski račun kluba (članarina 20,00 EUR, licenca KZS z B zavarovanjem 60,00 EUR, strošek izdaje licence in zavarovanja je po veljavnemu ceniku KZS).